How much do you repay the loan payday loans Why Do We Want To Help

Металошукачі для відпочинку та для професіоналів.

Металошукачі являють собою електронні пристрої, що можуть знаходити металеві вироби в слобопровідному або нейтральному середовищі. Компанія «Фортуна» пропонує придбати якісні металошукачі дешево таких виробників як Кощей,  Гарретт, АКА,  Минелаб, Фишер в Україні.

Наші металошукачі розраховані перш за все для людей, які полюбляють військову археологію, екстрім тури, пошуки скарбів, дайвінг та туризм. За допомогою даного приладу можна з легкістю знайти металеві предмети (скарби та антикваріат).

Принцип роботи металошукачів побудований на випромінюванні електромагнітного поля. Під впливом електромагнітного поля на поверхні металевих предметів виникає поверхневі струми, які здатні створити свої зустрічні електромагнітні поля. Саме ці зустрічні електромагнітні поля і фіксують металошукачі. Таким чином металошукач обробляє дану інформацію і подає сигнал про наявність предмета з металу.

В залежності від завдань і призначення, металошукачі умовно можна розділити на метало детектори для початківців та метало детектори для професіоналів.

Перший тип металошукачів розрахований для пошуку перш за все на пляжах. Другий – це вже більш професійні металошукачі, які дозволяють робити більш детальний акналіз на більший глибині (від 2 до 6 метрів). Для любителів дайвінгу використовуються спеціальні підводні металошукачі.
Якщо ви наважилися придбати металошукач – звертайтесь до нас. Ми Вам допоможемо підібрати оптимальну модель металошукача для Вас.

 

     fortuna.km.ua. © 2010. Все права защищены

г.Хмельницкий,ул.Проскуровская, 81
тел. (096) 890-73-68
моб.(099) 201-95-83
e_mail: k.l.ruduy@mail.ru